Close
0 Varer
Du har ingen varer i handlekurven.
Filters
Preferences
Søk

Sterifix Filterstrå 4,5cm

931,00
50
Varenummer: 853924
*
*
*
Kunder som kjøpte denne varen kjøpte også

Antibac Pharma 85% Våtservietter Hånd 20stk

82,00
20 stk

Terumo Agani kanyle 0,4×19 mm 27G × ¾" (100 stk.)

54,00
Sterile, individuelt pakkede engangskanyler (27G x ¾" – 0,4 x 19 mm) fra markedsledende Terumo i en økonomisk eske med 100 stk. Agani™-kanylene er verdenskjent for sin unike, tre-fasede lanseringsslipning (Lancet cut) og et ultratynt silikonlag som minimerer friksjon ved penetrasjon. Dette sikrer et merkbart mer skånsomt nålestikk og minimalt vevstraume for pasienten. Den tynne 27G-diameteren og den allsidige lengden på 19 mm har den gjenkjennelige grå fargekoden, og er ideell for presise subkutane og intramuskulære injeksjoner, samt mesoterapi, sklerosering og opptrekk av sensitive medikamenter. Utstyrt med transparent Luer-hub for umiddelbar visuell kontroll. Kun for autorisert helsepersonell.

BD Sprøyte 20ml Luer-Lok Eksentrisk (60 stk)

326,00
BD Sprøyte 20ml Luer-Lok Eksentrisk (60 stk) er sterile, høykvalitets trekomponents engangssprøyter utviklet for maksimal sikkerhet og nøyaktighet under væskehåndtering av større volum. Sprøytene er utstyrt med en gjenget, sideforskjøvet (eksentrisk) Luer-Lok-kobling som låser kanylen eller infusjonsslangen trygt fast. Dette eliminerer risikoen for lekkasje eller uventet frakobling under høyt trykk, og forenkler injeksjoner nær hudoverflaten.

BD Emerald Sprøyte 5ml Luer Sentrisk (100 stk)

126,00
BD Emerald Sprøyte 5ml Luer Sentrisk (100 stk) er sterile, høykvalitets trekomponents engangssprøyter utviklet for sikker, nøyaktig og kontrollert oppmåling og injeksjon av væsker. Sprøytene har en sentrisk (midtstilt) Luer-kobling som sikrer en stabil og trygg tilkobling til kanyler eller infusjonsutstyr. Med en helt gjennomsiktig sylinder, tydelig svart gradering og en robust stempelring, minimeres risikoen for doseringsfeil og lekkasjer under medisinsk behandling.