Close
0 Varer
Du har ingen varer i handlekurven.
Filters
Preferences
Søk

Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Ombar Pistachio sjokolade 35g

76,00
g 35
Varenummer: 695286

Ombar sjokolade med deilig pistasjefyll. 60% mørk sjokolade med kremet senter, nøtteaktig sjokoladetrøffel. Sjokoladen er fri for melk og søtet med kokosblomstsukker. Laget med naturlige, plantebaserte ingredienser og uten raffinert sukker.

Skriv din egen omtale
*
*
  • Dårlig
  • Utmerket
*
*
*

Ombar sjokolade med deilig pistasjefyll. 60% mørk sjokolade med kremet senter, nøtteaktig sjokoladetrøffel. Sjokoladen er fri for melk og søtet med kokosblomstsukker. Laget med naturlige, plantebaserte ingredienser og uten raffinert sukker.

Kunder som kjøpte denne varen kjøpte også

Nazamer Aloe Vera Saltvannspray 20ml

53,00 61,00
20 ML

Mentolstift hvit hylse

57,00
1

Thealoz Duo Øyedråper (10 ml)

148,00 165,00
Thealoz Duo Øyedråper (10 ml) er en steril, hypotonsk og helt konserveringsmedelfri øyedråpe utviklet for å gi umiddelbar fuktighet, smøring og langvarig beskyttelse ved tørre, såre eller trette øyne. Den unike og patenterte formelen kombinerer egenskapene til cellebeskyttende trehalose og fuktbindende natriumhyaluronat. Dråpene leveres i den smarte ABAK-flasken som sikrer at innholdet holder seg sterilt i hele 6 måneder etter åpning, og kan trygt brukes sammen med alle typer kontaktlinser.

Kleenex Balsam Lommetørkler

28,00
8

SKIP Magnesium (100 tabletter)

96,00
Høydosert og biotilgjengelig magnesiumtilskudd, spesialutviklet for å støtte en normal muskelfunksjon og opprettholde nervesystemets helse. Den balanserte formelen hjelper mekanisk med å redusere tretthet, motvirke urolige ben og kramper, og fremme normal proteinsyntese og elektrolyttbalanse. Optimal for aktive idrettsutøvere og eldre. 100 tabletter.