Close
0 Varer
Du har ingen varer i handlekurven.
Filters
Preferences
Søk

Produkter tagget med '100 ml'

Se som Grid Liste
Sorter etter
Vis per side

Tena Zinc Cream 100 ml – sinkkrem for sensitiv hud

65,00
TENA Zinc Cream er en lindrende og beskyttende sinkkrem utviklet for irritert, sår og sensitiv hud. Kremen inneholder 10 % sinkoksid og er spesielt egnet ved inkontinensrelatert hudirritasjon. 100 ML

A-Derma Cytelium Drying Spray (100 ml)

141,00
Naturlig, uttørkende og parfymefri SOS-spray (100 ml) fra A-Derma, spesialutviklet for å pleie og berolige fuktige, irriterte hudområder. Formelen kombinerer magnesiumsilikat og sinkoksid som effektivt absorberer overflødig fuktighet og væskende urenheter, med økologisk Rhealba® havreekstrakt som roer ned sår hud. Den berøringsfrie og fargeløse sprayen svir ikke og etterlater ingen flekker på klærne. Perfekt for hudfolder, bleieutslett, vannkopper og væskende sår hos babyer, barn og voksne.

A-Derma Epitheliale A.H Duo Massage Gel-Oil (100 ml)

250,00
Eksklusiv, patenterte og parfymefri massasje-gel-olje (100 ml) fra A-Derma, spesialutviklet for å forbedre utseendet til ferske arr, strekkmerker og sårbar hud. Den unike gel-til-olje-teksturen muliggør en effektiv, sirkulær massasje (palper-rull-metoden) som stimulerer mikrosirkulasjonen og mykgjør vevet. Beriket med det unike Cicahyalumide®-komplekset for raskere tilheling og forebygging av permanente merker. Perfekt for ansikt og kropp hos både gravide, barn og voksne.

100 ml