Close
0 Varer
Du har ingen varer i handlekurven.
Filters
Preferences
Søk

Produkter tagget med '100 g'

Se som Grid Liste
Sorter etter
Vis per side

A-Derma Dermatological Cleansing Bar (100 g)

111,00
Ultra-skånsom, såpefri og parfymefri dermatologisk vaskebar (100 g) fra A-Derma, spesialutviklet for daglig rens av irritert, sensitiv og sårbar hud på ansikt og kropp. Formelen med beroligende Rhealba® havremelk og fete lipider renser huden helt ren uten å tørke ut, nøytraliserer kalkholdig vann og gjenoppbygger den beskyttende hudbarrieren. Etterlater huden myk, smidig og beroliget. Passer for babyer, barn og voksne.

Tulsi Golden Latte Økologisk 100 g – Ayurvedisk gurkemeiedrikk

330,00
Tulsi Golden Latte Øko 100 g er en varmende og økologisk ayurvedisk latteblanding med gurkemeie, tulsi og aromatiske krydder. En koffeinfri velværedrikk som støtter ro, balanse og daglige ritualer.

Tulsi Cacao Maca Morning Latte øko 100g

330,00
Tulsi Cacao Maca Morning Latte Øko 100 g er en økologisk og nærende latteblanding med kakao, maca og tulsi – utviklet for naturlig energi, hormonell balanse og en myk start på dagen.

100 g